• تاریخ انتشار : 1400/09/01 - 10:49
  • تعداد بازدید : 15
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست صمیمانه دانشجویان جدیدالورود، با مسئولان دانشکده علوم قرآنی شیراز

نشست صمیمانه دانشجویان جدیدالورود، با مسئولان و اساتید دانشکده علوم قرآنی شیراز به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش ایحا از شیراز، نشست صمیمانه دانشجویان جدیدالورود، با دکتر زینب روستایی رئیس دانشکده علوم قرآنی شیراز، مسئولان و اعضای هیأت علمی این دانشکده به صورت مجازی برگزار شد.

دکتر روستایی اظهار کرد: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با 18 دانشکده در سراسر کشور به دنبال تربیت نیروهای متعهد، مؤمن، انقلابی و توانمند در زمینه های تدریس، تحقیق و تبلغ در حوزه علوم و معارف قرآن است.

وی افزود: دانشکده علوم قرآنی شیراز نیز از دانشکده های برتر دانشگاه است که موفقیت های بسیاری در عرضه علمی، قرآنی و فرهنگی، به ویژه در المپیاد های علمی کشوری کسب کرده است.

رییس دانشکده علوم قرآنی شیراز بیان کرد: حضور در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم فرصت مغتنمی  است برای خودسازی فکری، اخلاق، انقلابی، که مقام معظم رهبری آن را برای دانشجویان فریضه خوانده اند. فضای معنوی و قرآنی حاکم بر دانشگاه این زمینه را برای دانشجویان فراهم می سازد که در عرصه های مختلف پیشگام باشند.

روستایی در ادامه به معرفی تشکل های مختلف دانشجویی پرداخت و دانشجویان را به حضور فعال در تشکل ها و برنامه های مختلف فرهنگی و علمی فراخواند.

در این نشست دکتر محمد علی همتی معاون دانشکده علوم قرانی ضمن خوش آمدگویی به بیان آیین نامه های آموزشی پرداخت.

معاون دانشکده علوم قرآنی شیراز گفت: هر ساله دانشجویان این دانشکده از نظرعلمی جزء برگزیدگان المیپاد های علمی کشور می باشند و از دانشجویان برگزیرده بیست و ششمین المپیاد علمی 1400قدردانی کرد.

وی افزود: برخی دانش آموختگان این دانشگاه با مهارت های کسب شده در طول دوران تحصیل نیز تشکل های علمی و فرهنگی تشکیل داده اند و به فعالیت های خود ادامه می دهند.

در ادامه محمد رضا ترابیان مدیر دانشکده علوم قرآنی شیراز اظهار کرد: کتابخانه این دانشکده بزرگترین کتابخانه تخصصی در جنوب کشور می باشد که با بیش از  100 هزار جلد کتاب، محل مراجعه بسیاری از محققان ، اساتید ودانشجویان از سراسرجنوب کشور برای استفاده از این منبع علمی  می باشد.

همچنین محدثه کشاورزی رتبه سوم بیست و ششمین المپیاد کشوری در خصوص نحوه و شرایط حضور در المپیاد با دانشجویان صحبت کرد.

 

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 5661
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید