• تاریخ انتشار : 1400/08/11 - 09:04
  • تعداد بازدید : 47
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در جمع کارکنان دانشکده علوم قرآنی زابل

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در جمع کارکنان دانشکده علوم قرآنی زابل حضور یافتند.

به گزارش ایحا از زابل، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دکتر حمید کمانکشمعاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن حضور در دانشکده علوم قرآنی زابل با کارکنان این دانشکده دیدار کردند.

در ابتدای این جلسه دکتر عباس یوسفی رئیس دانشکده علوم قرآنی زابل ضمن خیر مقدم  از زحمات بی وقفه و شبانه روزی مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم قدردانی کرد.

دکتر یوسفی در بخشی از این دیدار گزارش جامعی از روند رو به جلوی دانشکده در تمام بخش ها از جمله اداری، آموزشی و پژوهشی، ساخت مسجد، محوطه سازی و جدول کشی و ....ارائه کرد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر دانشکده علوم قرانی زابل تربیت قرانی و انقلابی ۲۱۰ دانشجو را بر عهده دارد و تاکنون ۴۱۰ نفر فارغ التحصیل شده اند که اکثرا در سازمان ها، ادارات و ارگان های نظامی مشغول به کار هستند.

 یوسفی با اشاره به فعالیت های علمی و پژوهشی اعضای هیات علمی، اساتید و دانشجویان این دانشکده، گفت: در ۵ سال اخیر ۶ مقاله علمی _ پژوهشی، ۷مقاله علمی _ ترویجی و ۴ مقاله علمی _ مروری و ۵۸ مقاله همایشی توسط اساتید این دانشکده و ۶۱ مقاله همایشی نیز توسط دانشجویان ارائه و منتشر شده است.

در ادامه جلسه حجت الاسلام نقیب ضمن ارج نهادن تلاش های کارکنان به بیان توضیحاتی درباره وضعیت دانشگاه پرداخت.

وی با اشاره به وضعیت و شرایط حال حاضر کشور بیان کرد: مسئولان دانشگاه در تلاش برای بهبود شرایط و وضعیت کارکنان اعم از هیأت علمی و غیر هیأت علمی هستند.

رییس دانشگاه در ادامه، کارکنان این مجموعه بزرگ قرآنی را به تلاش مضاف همراه با امید و صبرتوصیه کرد.

همچنین دکتر کمانکش نیز ضمن پاسخ به سوالات همکاران، قول مساعدت در رفع مشکلات و بهبود شرایط در اینده ای نزدیک را داد.

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 5398
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید