• تاریخ انتشار : 1400/08/29 - 14:02
  • تعداد بازدید : 121
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با رئیس صندوق رفاه دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با رئیس صندوق رفاه دانشجویی کشور دیدار کرد.

به گزارش ایحا، حجت الاسلام سید محمد اسماعیلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم وسید مصطفی سیدیان مدیر دانشجویی دانشگاه با دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویی کشور دیدار و گفت و گو کردند.

در این جلسه حجت الاسلام اسماعیلی ضمن عرض تبریک انتصاب دکتر گنجی به عنوان رئیس جدید صندوق رفاه، در خصوص موارد مربوط به سطح کمی و کیفی امکانات رفاهی دانشکده‌های علوم قرآنی همچون خوابگاه ها، سالن های غذاخوری و آشپزخانه ها و ... توضیحاتی را ارائه داد.

وی ضمن ارائه راه حل ها درخصوص ایجاد شرایط و بستر مناسب جهت هم افزایی این دو نهاد در رفع مسائل و مشکلات مربوط به دانشجویان ، نسبت به اختصاص تسهیلات دانشجویی به تمامی متقاضیان وام دانشگاه در ترم های گذشته، قدردانی کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم  و معارف قرآن کریم همچنین حمایت ها و کمک های صندوق رفاه جهت پرداخت وام های جدید به دانشجویان متقاضی در ترم جدید را خواستار شد.

در ادامه دکتر گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویی، با بیان حساسیت های جایگاه معاونت دانشجویی، اظهار کرد: معاونت دانشجویی در صف اول خدمت رسانی به دانشجویان قرار دارد و در مسیر خدمت رسانی به دانشجویان با مشکلات زیادی مواجه است.

وی همچنین نسبت به اختصاص کمک‌های بیشتر به دانشگاه و مخصوصاً کمک های غیرنقدی مانند تغذیه قول مساعدت داد و در مورد پرداخت کمک های نقدی نیز اعلام  کرد که با هماهنگی رئیس سازمان امور دانشجویان قطعا اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

در پایان مقرر گردید که رئیس صندوق رفاه با هماهنگی سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برخی از دانشکده های علوم قرآنی بازدید نماید.

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 5642
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید