• تاریخ انتشار : 1401/04/26 - 01:45
  • تعداد بازدید : 172
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

انتصاب رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی مراغه

رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی مراغه با حضور مسئولان استانی منصوب شد .

به گزارش ایحا، رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی مراغه طی حکمی از سوی حجت الاسلام سید محمد نقیب رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب شد‌

مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه با حضور امام جمعه شهرستان مراغه، رؤسای ادارات، رؤسای مراکز علمی شهرستان، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسؤولین مدرسه های علمیه مراغه و رؤسا و معاونین سابق دانشکده و مسئولان سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.

در این مراسم دکتر عباس یوسفی به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی مراغه معرفی و از زحمات حجت الاسلام والمسلمین محمدی راد رئیس سابق دانشکده قدردانی شد.

حجت الاسلام محمدی راد در ابتدا ضمن قدردانی از همراهی و همکاری کلیه کارکنان این دانشکده و مسئولان استاتی در اداره دانشکده به ارائه گزارشی از فعالیت های علمی، عمرانی، پژوهشی و فرهنگی چهار ساله دانشکده پرداخت.

در ادامه آیت الله پورمحمدی نماینده استان آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان مراغه با تبریک فرارسیدن عید غدیر توضیحی از سبقه ی بنیان ساختمان کنونی دانشکده را بیان کرد و افزود: لین مجموعه با کمک خیّران و نهادهای خیریه شهرستان مراغه و سازمان اوقاف و با همکاری مردم شهرستان بنا گردید که خوشبختانه تاکنون منشأ خیرو برکت فراوان برای شهرستان مراغه بوده است.

وی ابراز امیدواری کرد دانشکده بتواند در آینده نیز در پیشبرد اهداف علمی و اعتقادی شهرستان نقش به سزایی را ایفا کند.

همچنین در ادامه برنامه دکتر مجتبی قاسمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معاف قرآن کریم، ضمن تبریک عید غدیر و بیان فضایلی از مولای متّقیان حضرت علی علیه السلام، توضیح مختصری از فعالیت های قرآنی و علمی و فرهنگی دانشگاه ارائه نموده و به بیان اهداف متعالی دانشگاه در آینده در جهت گسترش فعالیت ها و رشته های موجود با تصویب چندین عنوان میان رشته ای برای دانشجویان و متقاضیان تحصیل در دانشکده های علوم قرآنی پرداخت.

دکتر عباس یوسفی نیز با قدردانی از حضور مسئولین و مدعوین در این مراسم، از زحمات چندین ساله دکتر محمدی راد تشکر نموده و بخشی از برنامه های مدّنظر خود در جهت توسعه و پیشبرد هرچه بیشتر دانشکده را تشریح کرد.

وی افزود: امیدوارم با کمک مسئولان شهرستان و همکاری سایر بخش های علمی و فرهنگی بتوانیم روز به روز برای توسعه و اعتلای دانشکده بکوشیم.

در پایلن این مراسم ضمن اهدای لوح تقدیر به رئیس سابق دانشکده ، حکم انتصاب دکتر یوسفی به وی اعطا شد.

  • گروه خبری : مهمترین اخبار,کل اخبار
  • کد خبر : 7891
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید