• تاریخ انتشار : 1400/10/23 - 13:20
  • تعداد بازدید : 185
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید ریس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان ضمن حضور در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس با رئیس این دانشکده دیدار کرد.

به گزارش ایحا از بندرعباس،پرفسور احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حجت الاسلام سعید خورگویی کذایی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام کذایی ضمن خوش آمد گویی گفت: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس یکی از 18 دانشکده زیر مجموعه دانشگاه علوم و معارف  قرآن کریم و تنها دانشکده تخصصی علوم قرآن و حدیث در استان هرمزگان که دارای کتابخانه ای غنی بیش از 15هزار جلد کتاب می باشد .

وی با تأکید بر نقش مأموریت‌گرایی دانشکده علوم قرآنی بندرعباس اظهار کرد: مأموریت‌دانشکده بندرعباس شناخت استعداد های قرآنی و پرورش جوانان  و آشنایی آنان با قرآنی کریم می باشد.

در ادامه پرفسور کامرانی ریس دانشگاه آزاد استان هرمزگان با بیان این که باید قرآن چراغ راه تمام فعالیت‌ها و حرکت‌ تمام مسلمانان بالاخص  جوانان آینده‌سازان اسلام و انقلاب باشد، گفت: این جوانان  هستند که با تحصیل خود در کنار تهذیب و با حضور در اینچنین مراکز اکادمیک و تخصصی با دستیابی به علم و دانش مورد نیازورسیدن به مدارج علمی عالیه می توانند چراغ راه و هدایت کننده جامعه و نسل های آینده شوند.

کامرانی در پایان از ریاست دانشکده علوم قرانی بندرعباس به جهت نوع فعالیت های چشمگیر این دانشکده در استان هرمزگان تکرد و ضمن اعلام امادگی همکاری مجموعه دانشگاه ازاد استان با دانشکده علوم قرانی بندرعباس  برای وی و همه خدمتگزاران به ساحت مقدس قران کریم آرزوی موفقیت نمود .

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 6013
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید