• تاریخ انتشار : 1400/10/14 - 11:46
  • تعداد بازدید : 202
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منابع دانشگاه علوم و معارف قثرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی میبد

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از بخش های مختلف دانشکده علوم قرآنی میبد بازدید کرد.

به گزارش ایحا از میبد، دکتر حمید کمانکش معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، دکتر مجتبی قاسمی مدیر برنامه، بودجه و تحول اداری و حجت الاسلام ساجدی فر رئیس امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی ضمن بازدید از بخش های مختلف دانشکده علوم قرآنی میبد همچون خوابگاه، کتابخانه، سایت و پروژه  عمرانی، با رئیس و کارکنان این دانشکده گفت و گو کردند.

در این دیدار دکتر مجتبی محمدی مزرعه شاهی رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد ضمن خوش آمدگویی و استقبال از پیشنهادات و انتقادات مسئولان به ارائه گزارشی از فعالیت های شاخض قرآنی، فرهنگی، علمی و آموزشی این دانشکده در سطح استان پرداخت.

در ادامه دکتر کمانکش با قدردانی از زحمات و تلاش های مسئولان این دانشکده در استان یزد، ضمن شنیدن نظرات ، انتقادات و سوالات مطرح شده به این سوالات پاسخ داد.

وی کارکنان دانشگاه را جزء مهمترین سر مایه های این مجموعه عنوان کرد که با تجربه ای که در این سال ها بدست آورده اند می توانند در پیشرفت و توسعه این مجموعه بزرگ قرآنی سهیم باشند.

کمانکش همچنین تراز نیروی اداری دانشکده علوم قرآنی میبد را مثبت و خوب ارزیابی کرد و در ادامه ضمن قدردانی از زحمات آقای احمد توکلی مدیر سابق توسعه دانشکده، دکتر مصطفی دهقانی فیروزآبادی را  به سمت مدیر توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم قرآنی میبد منصوب کرد.

در ادامه دکتر مجتبی قاسمی اظهار کرد: مراکزی که در دانشکده وجود دارد می تواند منبع خوبی برای درآمدزایی دانشکده باشد، اظهار کرد: علاوه بر انعقاد تفاهم نامه های مختلف با مراکز علمی همچنین می توان از فضای دانشکده جهت اجاره به سایر ارگان ها استفاده کرد.

در پایان حجت الاسلام ساجدی فر نیز در مورد مباحث مربوط به وقفیات دانشکده و اخذ سندهای دانشکده مطالبی را بیان کرد.

 

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 5992
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید