• تاریخ انتشار : 1401/03/26 - 10:41
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دومین جلسه شورای آموزش عالی خوی در دانشکده علوم قرآنی شهرستان

دومین جلسه شورای آموزش عالی شهرستان خوی در دانشکده علوم قرآنی خوی برگزار شد.

به گزارش ایحا ازخوی، دومین جلسه شورای آموزش عالی شهرستان خوی با حضور مسئولان ، روسای ادارات، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان  پیرامون بررسی وپیگیری مشکلات و چالش های مطرح شده در جلسه ی قبلی و تسریع در حل و بهبود مسائل و موانع پیش روی دانشگاه ها در سالن جلسات دانشکده علوم قرآنی خوی برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر عسگربابازاده اقدم رئیس دانشکده علوم قرآنی خوی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل کمیته شورای آموزشی دانشگاه ها و موسسات عالی، خواستار توجه و حمایت بیش از بیش به این مراکز توسط مسئولان شهرستانی گردید .

دکتر بابازاده اقدم در ادامه به بیان مشکلات ومسائل پیش روی دانشکده پرداخته و پروژه سالن ورزشی نیمه کاره این دانشکده را مطرح کرده و افزود: در صورت تکمیل و بهره داری از این پروژه چند منظوره ، ضمن ایجاد منبع درآمد برای دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم و دانشکده علوم قرآنی خوی، بسیاری از مشکلات این دانشکده در تامین هزینه ها از این طریق حل و فصل خواهد شد .

 رئیس دانشکده علوم قرانی خوی با عنایت به نزدیکی به فصل تبلیغات جذب دانشجو و استفاده از بلیبوردهای تبلیغاتی شهرداری و سایر نهاد ها در سطح شهر بصورت رایگان، خواستار تعامل بیشتر این ادارات با دانشکده در این امر مهم گردید. همچنین نصب تابلو وبیلبوردهای معرف دانشکده توسط شهرداری از موارد دیگری بود که در این جلسه بدان اشاره شد .

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 6770
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید