• تاریخ انتشار : 1401/05/08 - 18:33
  • تعداد بازدید : 426
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تسلیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی درگذشت حجت الاسلام محمدی آشنانی

عضو هیات علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به دیدار حق شتافت.

به گزارش ایحا،  حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی محمدی آشنانی عضو هیات علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بر اثر عارضه قلبی دیدار حق را لبیک گفت.

 وی همچنین به عنوان استادیار این دانشگاه، سال ها به عنوان رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران ، در خدمت به ساحت مقدس قرآن کریم بود.

دریافت نشان علمی شیخ بهایی در یازدهمین دوره انتخاب پایان نامه سال دانشجویی کشور در مقطع دکتری، کسب عنوان پژوهشگر برتر اعضای هیئت علمی دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، کسب عنوان برتر در جشنواره پژوهش نهج البلاغه ویژه استادان و ...، بخشی از افتخارات این استاد قرآن بود.

همچنین از خدمات شایسته ایشان میتوان به دوران ریاست انجمن علمی قرآن و عهدین،دبیر شورای علمی سومین جشنواره دانشگاهی حکمت مطهر نهاد رهبری دانشگاه ها، بنیانگذار و ریاست پژوهشکده فرهنگ سازی قرآن کریم دانشکده علوم قرآنی تهران ، بنیانگذار و ریاست آکادمی علوم و معارف قرآن برلین، رییس اداره همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و ... اشاره کرد.

از این رو دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم این ضایعه بزرگ را محضر خانواده محترم و بیت مرحوم، شاگردان ایشان و همچنین جامعه علمی و قرآنی کشور تسلیت عرض نموده و برای ایشان، غفران الهی و همنشینی با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را از جانب پروردگار متعال مسئلت می نماید.

  • گروه خبری : مهمترین اخبار,کل اخبار
  • کد خبر : 7895
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید