• تاریخ انتشار : 1401/04/18 - 10:43
  • تعداد بازدید : 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با معاون استاندار استان سمنان

رئیس دانشکده علوم قرآنی شاهرود با معاون استاندار سمنان دیدار و گفت و گو کرد

به گزارش ایحا از شاهرود، نشست مشترک دکتر روح الله محمدی رییس دانشکده علوم قرآنی و مهندس جلالی معاون استاندار استان سمنان و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود با حضور دیگر مسئولان دانشکده برگزار شد.

این جلسه با هدف ایجاد تعامل و همکاری بین دو مجموعه و رسیدگی به نواقص و مشکلات دانشکده و جذب دانشجو در فرمانداری شاهرود برگزار شد.

در ابتدا دکتر محمدی رییس دانشکده علوم قرآنی شاهرود به بیان و تشریح اهداف دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشکده علوم قرآنی شاهرود پرداخت.

وی همچنین ضمن اشاره به مشکلات و کاستی های دانشکده مخصوصا در حوزه منابع مالی و جذب دانشجو با توجه به تعداد محدود دانشجوی تخصیص یافته به دانشکده در مهر ماه 1401 بر ایجاد تفاهم نامه های همکاری میان این دو نهاد و سایر ارگان های شهرستان تاکید کرد.

در ادامه جلسه مهندس جلالی فرماندار شاهرود ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست بیان کرد:  از اهداف جمهوری اسلامی ایران تربیت دانشجویانی قرآنی در جهت اهداف انقلاب بوده و باید به این مجموعه که در راستای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رشد و اعتلای آن فعالیت می نمایند، کمک نمود تا به فعالیت خود با قدرت و نشاط ادامه دهند.

پس از مشورت و گفتگو مقرر شد فرماندار ویژه شهرستان شاهرود به همراه مدیر کل اوقاف استان ، روسای اوقاف شاهرود و بسطام ، شورای شهر و شهردار شاهرود و رییس دانشکده جلسه ای هماهنگ گردد تا با همکاری و همفکری و استفاده از منابع در اختیار سازمان های مذکور، مشکل جذب منابع مالی و برنامه های جذب دانشجو مطرح شود تا ان شا الله مصوبات جلسه اجرایی و به نتیجه مطلوب برسد تا شاهد جذب صددرصدی دانشجو همانند سال 1400 باشیم.

 

 

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 7882
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید