• تاریخ انتشار : 1400/10/22 - 02:30
  • تعداد بازدید : 229
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دیدار مسئولان دانشکده علوم قرآنی زاهدان با رییس شورای اسلامی شهر

رئیس و مسئولان دانشکده علوم قرآنی زاهدان با مهندس سپاهی رییس شورای اسلامی شهر زاهدان دیدار کردند.

به گزارش ایحا از زاهدان، دکتر عیسی ملاشاهی زارع رئیس دانشکده علوم قرآنی زاهدان به همراه مدیر توسعه مدیرت و منابع و مسئول حراست دانشکده با مهندس حسن سپاهی رئیس شورای اسلامی شهر زاهدان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدا جلسه دکتر ملاشاهی ضمن تبریک انتصاب شایسته رئیس جدید شورای اسلامی شهر زاهدان، به معرفی کامل دانشکده پرداخت و در خصوص موانع ایجاد شده در جهت پیشبرد اهداف دانشکده از سوی برخی ارگان های شهرستان توضیحاتی را ارائه نمود.

همچنین رییس شورای اسلامی شهر زاهدان ضمن بیان فعالیت ها و اقدامات شهرداری و شورای شهر و دیدگاه متفاوت و دغدغه شورای جدید شهر زاهدان نسبت به مسائل فرهنگی و مذهبی به ویژه جایگاه والای قرآن کریم و همچنین با توجه به حوزه فعالیت دانشکده در این خصوص و نامگذاری شهر زاهدان به عنوان شهر حافظان قرآن کریم، قول مساعدت و حمایت کامل و پیگیری امورات تا حصول نتیجه در چهارچوب مقررات و قوانین جاری شهرداری و شورای شهر را به حضار در جلسه داد.

وی بر بکارگیری تمام ظرفیت مجموعه و اعضای محترم شورای اسلامی شهر زاهدان درخدمت به تعلیم و تعلم قرآن پژوهان در دانشکده علوم قرآنی زاهدان تاکید کرد.

همچنین مقرر گردید کلیه اعضای شورای شهر زاهدان از مجموعه عوم قرانی این شهر بازدید نمایند.

در ادامه حسن فیوضی مدیر توسعه مدیریت و  منابع دانشکده علوم قرآنی زاهدان به بیان راه کارهای مناسب جهت رفع موانع موجود پرداخت و همچنین نسبت به همکاری همه جانبه دانشکده علوم قرآنی زاهدان با شورای اسلامی شهر و شهرداری زاهدان اعلام آمادگی کرد.

  • گروه خبری : کل اخبار
  • کد خبر : 6019
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید