بازدید مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن از دانشکده علوم قرآنی ملایر

به گزارش ایحا از ملایر، دکتر مجتبی قاسمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و حجت الاسلام ساجدی فر مدیر فنی و عمرانی دانشگاه ضمن بازدید از دانشکده علوم قرآنی ملایر با مسئولان شهری و همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر دیدار کردند.

دکتر قاسمی در نشستی که با حضور نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی، شهردار و رئیس اداره اوقاف و امور خیریه برگزار شد، بر همکاری و همراهی مسئولان در خصوص امورات مربوط به سرمایه گذاری در دانشکده تأکید کرد. در این نشست ابتدا نوروزی ریاست دانشکده توضیحی پیرامون مسائل موجود در دانشکده خدمت حضار ارائه داد.

در ادامه نشست، آزادی خواه نماینده ملایر با توجه به اهمیت وجود دانشکده علوم قرآنی ملایر از مسئولان شهری خواست تا هر چه سریعتر فرآیند ادارای سرمایه گذاری در دانشکده انجام گردد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همچنین در جلسه ای جداگانه با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر دیدار کرد و ضمن تشریح وضعیت موجود و پتانسیل های موجود در ملایر، خواستار همکاری همه جانبه مسئولان ملایر جهت پیشرفت هر چه بیشتر دانشکده علوم قرآنی شهرستان شد.

فرماندار ویژه ملایر هم ضمن خوش آمدگویی، دستورات لازم را جهت فعالیت های دانشکده علوم قرآنی ملایر صادر کرد.

همچنین برگزاری جلسه ای صمیمانه با کارکنان دانشکده علوم قرآنی ملایر از دیگر برنامه های این سفر بود. در این نشست نوروزی ریاست دانشکده ضمن عرض تشکر از حضور دکتر قاسمی در دانشکده گفت برای پیشرفت دانشکده ها می بایست ضرورت تعامل بیشتر مسئولان دانشگاه با دانشکده ها مد نظر قرار گیرد. همچنین همکاران مسائل و دغدغه های خود را مطرح و آقای قاسمی نیز پاسخ موارد مطرح شده را بیان کرد.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید