حضور معاونان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی زاهدان

به گزارش ایحا از زاهدان، حجت الاسلام دکتر سید کریم خوب بین خوش نظر معاون پژوهشی و فناوری و حجت الاسلام سید محمد اسماعیلی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور در دانشکده علوم قرآنی زاهدان از بخش های مختلف این دانشکده بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید معاونان دانشگاه در نشست مشترک با مسئولان دانشکده، از نزدیک در جریان اقدامات، برنامه ها، موانع و مشکلات این دانشکده قرار گرفتند.

دکتر عیسی ملاشاهی رئیس دانشکده علوم قرآنی زاهدان ضمن عرض خیر مقدم به ارائه گزارشی از فعالیت های مهم دانشکده در بخش های قرآنیف فرهنگی، علمیو آموزشی پرداخت.

وی همچنین با ارائه پیشنهاداتی بر همکاری سازمان مرکزی دانشگاه در خصوص رفع موانع موجود در پیشبرد اهداف دانشکده تأکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام  خوش نظر بیان کرد: در مجموعه دانشگاه باید یک نگاه خود ساخته داشته باشیم. خدمت به قرآن و معارف ناب آن وظیفه ما است و ما همگی مجری منویات دانشگاه هستیم و باید مسئولیت خود را به نحو احسن انجام بدهیم.

در بخش دیگری از این نشست حجت الاسلام اسماعیلی اظهار کرد: از اینکه توفیق حاصل شد که در جمع همکاران دانشکده زاهدان حضور پیدا کردم بسیار خوشحال هستم و این دانشکده یکی از دانشکده های خوب و موفق می باشد و از همکاران حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشکده قدردانی می نمایم.کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید